A weboldal a megfelelő működés érdekében sütiket használ. Részletek
Puskás Ferenc
2016-ban diplomázott klasszikus ének szakirányon a Miskolci Egyetem Bartók Béla Zeneművészeti Intézetében. 2012-2018 között a Budapesti Operettszínház tagja. A könnyűzenei életben is ismert előadó. Főbb musical szerepei: Mozart!, Miss Saigon, Rómeó és Júlia, Valahol Európában, Fame, Isten pénze, Titanic, A Notre Dame-i toronyőr, Frank Sinatra-A Hang, Elfújta a szél.
Bozsik József
2010-ben végzett a Színház- és Filmművészeti Egyetemen. Jászai Mari-díjas, Sinkovits Imre-díjas, Junior Príma-díjas színész, 2019-ig a Nemzeti Színház társulatának tagja, jelenleg a Centrál Színház színésze. Számos színpadi és filmszerepe mellett szinkronszínészként is elismert.
Czibor Zoltán
2017-ben végzett a Színház- és Filmművészeti Egyetemen. Főbb musical szerepei: A Pál utcai fiúk, Padlás, A dzsungel könyve. Számos színházi, sorozatbeli, film- és szinkronszerepe mellett saját zenekarával bejutott a Dal 2020-as döntőjébe, a könnyűzenei életben is népszerű előadó.
Kocsis Sándor
A Pesti Broadway Stúdióban és a Magyar Hajnal Énekstúdióban végzett. 2014-től rendszeresen szerepel a Budapesti Operettszínház előadásaiban. Főbb szerepei: Macskafogó, Titanic, Rómeó és Júlia, Apácashow, A Notre Dame-i Toronyőr, Rebecca - A Manderley-ház asszonya, Légy jó mindhalálig, Elfújta a szél.
Grosics Gyula
2017-ben végzett a Kaposvári Egyetem színész szakán, a Nemzeti Színház társulatának tagja. Főbb szerepei: Az ember tragédiája, Egri csillagok, Csíksomlyói passió III. Richárd, Figaro házassága, avagy egy őrült nap emléke, Körhinta, Isten ostora, János vitéz.
Zakariás József
Az Operettszínház Pesti Broadway Stúdiójában és a Pesti Magyar Színiakadémián végzett. Főként musical színészként ismert és elismert, legfontosabb szerepei: Légy jó mindhalálig, Vámpírok Bálja, Sakk, Varsói melódia, Sweet Charity, A kincses sziget, Mamma Mia.
Budai László
Buzánszky Jenő
Hidegkuti Nándor
Lantos Mihály
Lóránt Gyula
Farkas Mihály
2005-ben diplomázott a Színház- és Filmművészeti Egyetem operett-musical szakán. Súgó Csiga-díjas, Soós Imre-díjas, Kránitz Lajos-díjas színész. Pályája során a számos musical és prózai alakítása, film-, tévésorozat- és szinkronszerepei mára az egyik legismertebb magyar színészek közé emelték. 2005-2010 között az Adagio együttes tagja volt. Főbb musical szerepei: Miss Saigon, Nyomorultak, Fame, Az operaház fantomja, Producerek, Volt egyszer egy csapat, Vámpírok bálja, Spamalot avagy a Gyalog Galopp, József és a színes szélesvásznú álomkabát, Hegedűs a háztetőn, Diótörő és Egérkirály, Anna Karenina, Atlantis - az elveszett világ nyomában.
Östreicher Emil
A Magyar Érdemrend Tisztikeresztjével kitüntetett, Jászai Mari-díjas, Érdemes művész. 1981 óta a Madách Színház tagja. Legendás színészi alakításai generációknak emlékezetesek, nemcsak a színpadon, hanem televíziós sorozatokban és filmekben, valamint a filmvásznon is. Számos szinkronkarakter és -szerep kötődik a nevéhez, hangján megannyi gyermek nőtt fel Nils Holgerson, a Hupikék Törpikék vagy a Kacsamesék történeteit nézve. A Macskák musical magyarországi első bemutatócsapatának tagja. Főbb musical szerepei: Jézus Krisztus Szupersztár, A vörös malom, Mária Evangéliuma, Nyomorultak, Az operaház fantomja. Rendezőként egyaránt jegyez zenés és prózai darabokat.
Szepesi György
Televíziós és rádiós műsorvezető. 1996 óta vezet műsort, számtalan rádiócsatorna reggeli műsorának házigazdája, társműsorvezetője volt. Fesztiválok zenei műsorát vezeti, jelenleg a közmédia televíziós és rádiós műsorvezetője, egyik arca. Húsz éve, 2000-ben jelent meg könnyűzenei lemeze Húazannya! címmel. A Legjobb rádiós műsorvezető díjas és Regionális Príma díjas szakember a BMI kommunikáció szaka mellett a Postás Zeneiskola tangóharmonika szakát is elvégezte, zongorázik és énektudásával is szórakoztatja közönségét.
Sebes Gusztáv
Nagyáradon született, színész családban nőtt fel. A Színház- és Filmművészeti Főiskolán osztályfőnöke Szinetár Miklós volt. Tagja volt a debreceni Csokonai Színház, a Madách Színház, a Nemzeti Színház társulatainak, és egykori osztályfőnöke, Szinetár Miklós mellett tanársegédként tanított a Színház- és Filmművészeti Főiskolán. Oktatott a Magyar Táncművészeti Főiskolán is, a Kaposvári Egyetem Művészeti Karának docenseként a színész osztály vezető tanára volt. 2004-2008 között a Turay Ida Színház főrendezője, majd 2008-ban megválasztották a kecskeméti Katona József Színház igazgatójának. 2017-ben újabb öt évre kinevezték a teátrum élére. A Jászai Mari-díjas, Bilicsi-díjas, Klebelsberg-díjas, Vámos László-díjas, Nádasdy Kálmán-díjas, Érdemes művészt számtalan tévé- és mozifilm alakításban, szinkron- és színházi szerepekben láthattuk, a gyerekek a mesefilmekből is jól ismerik a hangját. Rendezései garanciák a sikerre.
Hunyadvári Erzsébet (Puskás Ferenc felesége)
Televíziós tehetségkutató műsorban tűnt fel, mindössze 15 évesen. Azóta színházi szerepekben és sorozatokban fejleszti tudását. Játszott a Pesti Magyar Színház Suncity című darabjában, és a Holnap Tali című, a közmédián futó sorozatban. Játszik a Madách Színházban, a Játékszínben, a kecskeméti Katona József Színházban. A 2020. februárjában bemutatott Sztárcsinálók musicalben Poppea szerepében láthatjuk.
Vörös elvtárs
Színészi tanulmányait Gór Nagy Mária legendás színitanodájában kezdte, az iskola elvégzése után rövid ideig játszott az Arany János Színházban és az Új Színházban is. 1995-ben csatlakozott a székesfehérvári Vörösmarty Színházhoz, majd 1996-ban az Operettszínházhoz. Húszévesen játszotta el az azóta is hozzá köthető ikonikus szerepet, a Halált az Elizabeth című musicalben, majd felvételt nyert a Színház- és Filmművészeti Egyetemre. Az Egyetem elvégzése óta az Operettszínház társulatának tagja. A legnagyobb musical darabok főszerepeit alakítja, a hazai musical színház egyik legismertebb és legjelentősebb színésze. Sokoldalú művész, a gimnázium óta ír novellákat, forgatókönyvet, Révész című kisfilmje több filmszemlén is megmutatkozott. Tanított színészmesterséget a Pesti Broadway Stúdióban, saját darabot rendez, fotózik, szobrászkodik, zenét szerez. 2009. augusztusában jelent meg új verseskötete, Lélekzet címmel. Háromszoros Arany Kotta, kétszeres Súgó Csiga-díjas, kétszer választották az Év musical színészének. A Jászai Mari-díjas, Artisjus-díjas színész a Puskás musicalben az elnyomó rendszer egyik jellegzetes karakterét mutatja be.
Klára
2009-től a Békéscsabai Jókai Színház társulatának tagja, 2013-tól a Budapesti Operettszínház vendégművésze. Első kiemelkedő musical szerepe 2013-ban volt: Margaret Mitchell Elfújta a szél című regényéből készült musical hősnője, Scarlett O'Hara szerepe a szegedi Dóm téren. 2015-ben a Pécsi Országos Színházi Találkozón (POSZT) Bertolt Brecht – Kurt Weill Koldusoperájában, Polly Peachum szerepének megformálásáért elnyerte a színészzsűri által kiosztott legjobb női alakítás díját. A 2014/15-ös évadban megkapta a Budapesti Operettszínház Legígéretesebb Ifjú Tehetségének járó Marsallbot-díjat. 2010-ben szerencsét próbált a Megasztárban. 2011-ben és 2012-ben jelentkezett az X-Faktorba. Egy rövid ideig a Sugarloaf énekesnője is volt. 2018-ban Junior Príma Díjban részesült, Színház- és Filmművészet kategóriában. A közönség nemcsak musicalszerepekben, hanem prózai szerepekben is láthatja televíziós sorozatokban, és filmek, sorozatok szinkronhangjaként.
Bíró Margit (Puskás Ferenc édesanyja)
Magyarország egyik legismertebb színésznője és szinkronhangja, színházi, televíziós és filmszerepei mellett saját jazz-zenekarával is fellép. A Színház- és Filmművészeti Egyetem után a Liszt Ferenc Zeneművészeti Főiskola Jazz tanszakán diplomázott. Számos magyarországi musical ősbemutató társulatának tagja, főbb musical szerepei: Abigél, Elisabeth, Mozart, Rómeó és Júlia, Sweet Charity, A Szépség és a Szörnyeteg, Szép nyári nap, Chicago, Rebecca – A Manderley-ház asszonya.
Id. Purczeld Ferenc (Puskás Ferenc édesapja)
1993-ban végezte el a Színház- és Filmművészeti Főiskolát, 1989-től a Madách Színház társulatában prózai szerepei mellett olyan musicalekben játszott, mint az Operaház Fantomja, a Chicago, a Beszterce Ostroma, a József és a színes, szélesvásznú álomkabát, a Macskák, a Nyomorultak, a Producerek, a Spamalot avagy a Gyalog Galopp. Tagja volt a Budaörsi Játékszín társulatának is. Színházi szerepei mellett szinkronszínészként is ismert, valamint filmekben és tévésorozatokban is szerepet vállal. Gyakori szereplője volt a Gálvölgyi Show műsorainak.
koreográfus-asszisztens
Adler Judit
Bóna Gábor
Deák Kristóf
Drahota Albert
Eőry Móni
Fekete Rebeka
Glonczi Marcella
Györkös Írisz
Hajszán Kitti
Horváth Ádám
Kator Bálint
Kazarján Deni
Kelemen Krisztián
Kindl Gábor
Kovács Mátyás
Köpösdi Ádám
Kuczora Ákos
Lakatos Zsolt
Mikler Eszter
Misik Renáta
Nagy Csaba
Nagy Kati
Nagy Lili
Nagy Sarolta
Nagy Sólyom
Nyári Gergő
Ónodi Tibor
Rimár Izabella
Schlégl András
Szabados Tímea
Szabó András
Szabó Bence
Száraz Dávid
Szénási Roland
Szigethy Norbert
Szóka Roland
Szőllősi Krisztina
Takács Zsófia
Tokai Rita
Tóth Arnold
Tóth Brigitta
Vincze Kitti
Zombori Dorottya
Ensemble:
Balázs Zsófia
Károlyi Krisztián
Kováts Vera
Pethő Dorottya
Vecsei László
Venczli Zóra
A Puskás musical táncművészei
Gyermek Puskás / Rikkancs: Molnár André Lukács / Tóth Csanád / Farkas Olivér
Gyermek Bozsik: Bíró Bende / Vass Torda / Orbán Hunor
Puskás Anikó, Puskás Ferenc lánya: Deim Lorina
Fiúk:
Czombál András
Csillik Ákos
Demeter Hunor
Devecz Botond
Dósas Dorián
Gyetvai Martin
Haffner-Varasdy János Árpád
Holló-Zsadányi Norman
Hosszú Csongor
Kállai Mihály
Mező Dávid
Molnár Barnabás
Molnár Mór
Raskó Endre
Rátkay Ábel
Schneider-Zaj Ákos
Szabó Igor Ervin
Terék Simon
Varga Áron
Lányok:
Ballabás Szofi
Bede Zsófia
Galambos Boróka
Haász Vanda
Holohan Keyla
Kerekes Luca
Kovácsy Abigél
Ungár Nelli
Pőcze Petra
Prinyi Sára
Sinka Dóra
Szabó Száva Ágnes
Rajki Klementina
Révész Petra
Román Júlia
Tüttő Viktória
Virágvölgyi Flóra